Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!

Заходи в закладі присвячені 210-річниці народження Т.Г. Шевченка

Date: 9 березня о 21:08
17 views

Дату 09 березня , безперечно, знає кожен українець. Це День народження нашого Пророка - Т.Шевченка.
 У КЗ "Ліцей "Надія" корпус 1(с.Микільське) під керівництвом вчителя української мови та літератури Надії Жуікової проведено патріотичний віршований флешмоб "Буде тобі , враже, як Шевченко скаже!"
Учні 1-11 класів з цікавістю слухали сучасні поезії із вкрапленням Тарасових слів.
Учасники переконалися, що поезія Кобзаря актуальна і нині. Вона об'єднує людей, допомагає переосмислити минуле та сьогодення.
За підготовку заходу дякую учням 7-А класу та нашим активістам-старшокласникам: Є.Живолуп, А.Хінціцькій, А.Гороховій та А.Кірєєвій.
"Ще промінь той в душі не згас, що запалив колись Тарас!"

12 березня було проведено Шевченківський квест. Цього разу моїми помічниками були десятикласники. Вони були координаторами станцій: поетичної, художньої, математичної, історичної та географічної.

Учнів 5-9 кл.було поділено на команди та вручено маршрутні листи. На локаціях вони виконували різні завдання: читали поезії, малювали пейзажі, пригадували географічні назви, пов'язані з життям і творчістю Кобзаря та впізнавали предмети-асоціації (батіг, захалявна книжечка, вуглина, пір'їна і т. д

Перемогу здобула команда Хінціцької А.(49б.),ІІ місце у команди Букріньової А.,а ІІІ - у команди Живолуп Є.

Дякую всім учасникам і бажаю не забувати заповітних слів Кобзаря!

До 210 річниці з дня народження поета в шкільній бібліотеці КЗ " Ліцей "Надія" корпус 1 була організована виставка на тему :

"Борітесь - поборете ,

Вам бог помагає,

За вас правда,

За вас Слава

І воля святая ! "

На виставці представлені книги ,які допоможуть доторкнутися до поезії Кобзаря.Життєдійна сила кобзаревого слова завжди надихала українців до свободи та волі.

З учнями 5 А та 6 А класів була проведена вікторина на тему : " Життєвий шлях Т.Г.Шевченка." Діти розгадували кросворди та ребуси , де показали свої знання з біографії поета , художника Т.Г.Шевченка.

В КЗ "Ліцей" Надія " корпус 2 відбулася урочиста лінійка присвячена 210 річниці від дня народження великого Кобзаря - "Тарас Шевченко батько української нації".

В КЗ "Ліцей" Надія" корпус 2 відбулося літературне читання "Хто Шевченка прочитав, той багатшим серцем став" з учнями 5-Б класу.

На заході діти пригадали вже відомі факти біографії Шевченка та ознайомилися з невідомою для них інформацією. Учні читали і декламували вірші Кобзаря.

З метою ознайомлення учнів з творчістю Тараса Шевченка у закладі оформлена постійна книжкова виставка "Кобзар завжди у нашому серці" та тематична виставка "Думи мої, думи. "

Тарас Григорович Шевченко відомий всім як поет, але мало хто знає його як художника. Збереглося 835 малюнків і картин Тараса Григоровича Шевченка, що дійшли до нашого часу в оригіналах.

З частиною художньої творчості Шевченка можна ознайомитися, переглянувши виставку "Тарас Григорович Шевченко - художник" організовану педагогом-організатором Нечай А. В.

Comments:
Only authorized users can leave comments.